Obagi profesjonalne kosmetyki medyczne do twarzy.

obagi_kosmetyki_medyczne_do_twarzy

Obagi Medical

W 1988 roku dr Zein E. Obagi  współpracując z kilkoma ekspertami od pielęgnacji skóry stworzył systemy i linie pielęgnacyjne o działaniu długoterminowym odsłaniając promienną i zdrową skórę każdego dnia. Niezależnie od wieku i typu skóry Obagi Medical pomaga osiągnąć wyznaczone cele komponując produkty dostosowane do Twojego stylu życia. Eksperci marki kierują się założeniem, iż pielęgnacja skóry powinna być tak prosta, jak to możliwe, dlatego marka opracowała kluczowe linie, aby zaspokoić największe potrzeby każdego dnia. Obagi dosłownie upraszcza zakupy dając gwarancję, że każdy produkt zawiera niezbędne składniki, które promują zdrowie skóry, a także składniki minimalizujące niedoskonałości.

Obagi Medical zapewnia niezrównanie zdrową skórę poprzez tworzenie transformacyjnych zmian funkcji skóry na poziomie komórkowym, aby odmłodzić skórę i korygować oznaki starzenia. Zajmuje czołową pozycję na rynku światowym medycznych produktów do pielęgnacji skóry w domowym zaciszu.

Marka używa najwyższej jakości składników ukierunkowanych do zwalczania wszelkich agresorów z jakimi spotyka się nasza skóra. Włączenie do codziennej pielęgnacji produktów tej marki może pomóc w zapobieganiu i zmniejszaniu skutków przedwczesnego starzenia się, uelastycznić i ujędrnić skórę, zlikwidować przebarwienia i plamy starcze, zmniejszać pory, złagodzić trądzik, zablokować i zmniejszyć utratę wilgoci oraz chronić przed szkodliwym promieniowaniem UV, a to wszystko po to, aby ujawnić prawdziwie piękną i zdrową skórę.

Dzięki wyjątkowo silne reputacji w dziedzinie dermatologii, kosmetyki Obagi są polecane przez najlepszych lekarzy i specjalistów od pielęgnacji skóry. Systemy Obagi koncentrują się na kuracjach typowych problemów skóry takich jak uszkodzenia słoneczne, skóra matowa, drobne linie, przebarwienia ujednolicając koloryt skóry, zwiększając zdolność skóry do generowania wilgoci, regulując produkcję sebum oraz zwiększając tolerancję skóry na czynniki zewnętrzne. Wyniki uzyskane przez klientów na całym świecie sprawiły, że Obagi Medical stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i godnych zaufania światowych marek kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Sklep 4SKIN ma przyjemność być jednym z nielicznych w pełni licencjonowanych sprzedawców detalicznych marki Obagi Medical w Polsce.

Obagi Nu – Derm System.

Aby zwalczyć proces starzenia się skóry marka oferuje linię Nu-Derm. Jest to linia produktów, która zapewnia codzienną obronę przed wolnymi rodnikami, jednocześnie wspierając produkcję niezbędnych białek strukturalnych. Wyjątkowa seria, która przekształca matową, zniszczoną słońcem skórę, zmniejsza pory, wygładza zmarszczki oraz wspomaga leczenie trądziku i przebarwień. Należy jednak pamiętać o głównym przesłaniu marki, czyli długoterminowym stosowaniu.

Obagi Professional – C.

Niewątpliwie Obagi Medical jest liderem w dostarczaniu skórze witaminy C oferując szereg preparatów o klinicznej mocy tego składnika. Witamina C jest jedną z najsilniejszych broni przeciwko starzeniu się skóry, dlatego stworzenie serum z tym składnikiem było niemal nieuniknione. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że Serum Professional – C będzie ulubionym serum dermatologów.  

Witamina C ma kluczowe znaczenie dla organizmu i odgrywa ważną rolę w utrzymaniu promiennej i sprężystej skóry. Podczas gdy młoda skóra jest bogata w witaminę C, starzejąc się z czasem naturalnie traci ten składnik odżywczy. Oprócz upływającego czasu inne czynniki tj. promieniowanie UV, zanieczyszczenia, dym papierosowy potęgują spadek tego składnika co przyczynia się do przedwczesnego starzenia się komórek. Więc codzienne uzupełnianie poziomu witaminy C w skórze jest idealnym rozwiązaniem w walce ze starzeniem się, a nawet na odwracanie wpływu czasu na Twoją skórę.

Najwyższe stężenie witaminy C znajdziemy w Serum Professional – C 20% . Jest to stabilna forma witaminy C, która wnika głęboko w skórę, aby usunąć wiele oznak starzenia tj. zmarszczki, utrata jędrności oraz przebarwienia. Stosując każdego ranka masz pewność, że Twoja skóra przez cały dzień jest chroniona przed powstaniem wolnych rodników. Z uwagi na wysokie stężenie składnika aktywnego serum jest zalecane dla skór przyzwyczajonych, z wysoką tolerancją na witaminę C.

Mniej tolerancyjne skóry mogą sięgnąć po Obagi Professional C 15%. Skuteczne serum w niższej dawce, które rzadziej powoduje podrażnienia delikatniejszych skór.

Obagi Elastiderm.

Wyjątkowy zakres dla skóry, który stymuluje produkcję kolagenu i poprawia elastyczność skóry. Wykorzystując opatentowaną technologię wygładza drobne linie i zmarszczki dając zauważalne różnice w ciągu zaledwie liku miesięcy. Regularne i długotrwałe stosowanie może doprowadzić do dużych przyrostów wytrzymałości skóry i zauważalnego zmniejszenia wiotczenia i opadania skóry. Ponadto linia ElastiDerm doskonale współgra z zabiegiem z toksyną botulinową. Połączenie pielęgnacji domowej z Botoxem pomaga w napinaniu i stymulacji kolagenu.

Seria kosmetyków Obagi Medical nadal zaskakuje i zadziwia twarze na całym świecie, uwalniając cery od niedoskonałości, uszkodzeń posłonecznych, zmarszczek po blizny. Przeglądaj całą gamę produktów tej marki w naszym sklepie internetowym, aby już dziś znaleźć tajna broń do pielęgnacji swojej skóry.

 

Dodaj komentarz