formy płatności

ZWROT I WYMIANA TOWARU

Określa zasady zwrotów i wymiany towarów.

1. ZWROT TOWARU

Klient może w terminie 14 dni od daty dostarczenia produktu odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Produkt powinien zostać odesłany w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Poniżej procedura zwrotu:

 1. Wypełnij dokładnie FORMULARZ ZWROTU (odstąpienia od umowy). Możesz wybrać wersję on-line (poniżej formularz), elektroniczną lub papierową, którą dołączysz do przesyłki.
 2. Wyślij zwracany towar na adres: 4skin Magdalena Piotrowicz, ul. Słonecznikowa 4, 62-010 Pobiedziska z dopiskiem „Zwrot towaru”.
 3. Produkt powinien być zapakowany w karton odpowiednio zabezpieczony w środku aby się nie przemieszczał i nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu. Koszt wysyłki towaru pokrywa Kupujący (Klient).

W terminie do 14 dni zwracamy koszty towaru (staramy się aby ten okres był jak najkrótszy).

Szczegółowe informacje dotycząc odstąpienia od umowy znajdują się w naszym REGULAMINIE SKLEPU.

Uprzejmie przypominamy, że zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 poz. 827) prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego modułu zwrotów, który pozwala na szybki zwrot towaru przy konkurencyjnej cenie za przesyłkę.

2. WYMIANA TOWARU

Aby wymienić zakupiony towar, należy dokonać zwrotu produktu na powyżej wymienionych zasadach. Następnie złożyć na stronie nowe zamówienie z towarem, który chcemy otrzymać. Zwrot środków za odesłany towar będzie dokonany w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki.

Szczegółowe informacje znajdują się w REGULAMINIE SKLEPU.

On-line formularz zwrotu (odstąpienia od umowy)

Wystarczy wypełnić poniższy formularz bez potrzeby dołączania papierowej wersji do przesyłki.


  ADRES NABYWCY  DANE DO ZWROTU

  Środki zostaną niezwłocznie zwrócone tą samą metodą płatności, przy pomocy której zamówienie zostało opłacone, a w przypadku płatności przy odbiorze, na numer konta podany w formularzu zwrotu.

  DANE WŁAŚCICIELA RACHUNKU