Jak zwalczyć cellulit.

jak zwalczyć cellulit

Wraz z nadejściem lata i lepszej pogody – miejmy nadzieję, że lato w tym roku będzie nas rozpieszczać – nadszedł czas, aby pomyśleć o zakupie nowych strojów kąpielowych, odkurzyć szorty i udać się na gorącą plażę. Ale te kroki bliżej lata nieuchronnie oznaczają, że Twoje nogi będą widoczne! Chodzi o pozytywność ciała, ale jeśli myśl o odsłoniętych nogach napełnia Cię strachem, mamy produkty, których potrzebujesz, aby zwiększyć swoją pewność siebie.

Co to jest cellulit?

Cellulit to widoczne wgłębienie skóry – najczęściej na udach, biodrach i pośladkach – spowodowane podskórnym tłuszczem. Jest czymś, czego się boimy i chociaż prawdą jest, że nie rozumie wieku i płci, jest bardziej typowy u kobiet (ze względu na zmiany hormonalne) i częstszy w pewnych okresach (z powodu problemów z krążeniem i zmian hormonalnych na każdym etapie życia kobiety). Cellulit dotyka większość ludzi, niezależnie od kształtu i wagi ciała, jednak może się pogarszać z wiekiem. Jest często opisywany jako „efekt skórki pomarańczowej” z wgłębieniami widocznymi wokół dolnej, górnej części obszaru uda, a w niektórych przypadkach stan może również rozciągać się na przód nogi. Mówiąc czystym i prostym językiem jest nagromadzeniem tłuszczu, który wpływa na bardzo zlokalizowane obszary naszego ciała. To nagromadzenie tłuszczu jest generowane przez zaburzenie tkanki podskórnej (między skórą a mięśniem), które powoduje zmianę wyglądu skóry. Słaba dieta, palenie tytoniu i alkohol mogą również odgrywać rolę w pogorszeniu cellulitu.

Bez retuszu.

Współczesne życie dzięki filtrowanemu ekranowi mediów społecznościowych oznacza, że ​​wielu ludzi wierzy, że tak powinniśmy wyglądać w prawdziwym życiu. Ponieważ większość zdjęć jest edytowana i filtrowana w celu uzyskania bardziej estetycznego wyglądu, tworzy to nierealistyczny obraz ciała. Mogę nie być w stanie zachęcić Cię do nie używania filtra w mediach społecznościowych, ale mogę pomóc w dobrze odpowiednich preparatów i zabiegów, a także w przestrzeganiu zdrowej diety poprzez redukcję cukrów i tłuszczów w diecie i picie dużej ilości płynów ? Zdrowa dieta w połączeniu z konkretnymi ćwiczeniami ukierunkowanymi na pośladki, ścięgna podkolanowe i mięsień czworogłowy uda, może przyczynić się do poprawy tekstury skóry w obszarach problemowych. Pojawienie się słońca ładuje nasze ciało w endorfiny, przez co chętniej korzystamy z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, jesteśmy weselsi i mamy dużo energii. Dlatego korzystaj z tego czasu na maxa: rower, basen, spacery – wykorzystaj to, a efekty pojawią się same ☀

Produkty zmniejszające cellulit.

Istnieje kilka produktów do pielęgnacji domowej, z których można korzystać na co dzień, aby dokonać radykalnych zmian w obrębie stref problematycznych. Warto przejrzeć proponowane zabiegi w profesjonalnych gabinetach – wachlarz proponowanych kuracji jest dość spory. Jednak jedną z moich ulubionych metod jest masaż bańką chińską. Metoda dostosowana do każdego budżetu, a przynosi naprawdę piękne efekty i jest skuteczną kuracją zwiększania przepływu krwi w okolicy nóg i promowania drenażu limfatycznego ♥ Idealny produkt musi zawierać składniki aktywne, które działają na główne aspekty: Zaburzenie krążenia i zatrzymanie płynów: aby poprawić oba aspekty potrzebujemy składników, które działają na układ krążenia tj. kofeina (działa drenująco i usprawnia krążenie), forskolin, zielona herbata Stan zapalny: istotne jest, aby produkty zmniejszające cellulit wywierały działanie przeciwzapalne. Niezawodnym składnikiem jest w tym przypadku krzem organiczny działający przeciwzapalnie, przeciwutleniająco i nawilżająco, wyciąg z Silybum Marianum wykazuje działanie silnie przeciwutleniająco (silniejszy niż wit. C i E), ale również inne składniki tj. forskolin, ruskus, spirulina. Metabolizm: jednym z najbardziej popularnych składników jest kofeina, która działa lipolitycznie, synergicznie działając z L-karnityną skutecznie zmniejszają adipocyty i gromadzenie tłuszczu. Aby poprawić wyniki walki z cellulitem zwróć uwagę na:

MESOESTETIC Bodyshock Total Reducer preparat zwalczający cellulit oraz miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej 200ml

Bogaty preparat zawierający kofeinę – naturalny środek pobudzający – pomaga rozkładać komórki tłuszczowe, stymulować krążenie i zwiększać przepływ krwi do obszarów problemowych, wspomagając naturalny proces rozkładu i usuwania tłuszczu. Dzięki zawartości rutyny wzmacnia naczynia krwionośne.

SESDERMA Celulex żel antycellulitowy 200ml

Zawartość karnityny i kofeiny wpływa na zmniejszenie ilość komórek tłuszczowych i poprawę krążenia. Wykazuje skuteczne działanie drenujące. Doskonale dobrane składniki ułatwiają usuwanie toksyn i zapobiegają gromadzeniu się płynów.

SUPER DIET Cellimine Slimming Wyszczuplanie 30 x 15ml

Wyjątkowa kompozycja 6 ekstaktów z roślin i owoców, które wspomagają pracę organizmu usuwając zbędne produkty przemiany materii, toksyn oraz nadmiaru wody. Wyselekcjonowane składniki pobudzają krążenie i wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Wygodne ampułki, które staną się niezastąpioną bronią z niechcianą skórką pomarańczową.

Pamiętaj, aby Twój cel został osiągnięty najlepsze rezultaty otrzymasz stosując się do wszystkich zaleceń: dieta, aktywność fizyczna + odpowiednia pielęgnacja.

Dodaj komentarz