Dottore Rossatore Home – ratunek dla cery naczyniowej i trądzikiem różowatym.

Masz wrażliwą skórę? Twoja twarz często się zaczerwienia? A może te nieznośne naczynka są zmorą codzienności?
 
Jeżeli jeszcze nie cierpisz na stan chorobowy, który jest trądzikiem różowatym z pewnością zacznij dbać o swoją skórę. Z pomocą na te dolegliwości przychodzi wyjątkowa linia Rossatore ♥
 

Linia Rossatore

 
Marka Dottore wychodząc naprzeciw skórze cierpiącej na chroniczne zaczerwienienie, nadmierną reaktywność, pękające naczynka i trądzik różowaty stworzyła całą gamę ukierunkowaną na leczenie skóry dotkniętej tym problemem. Linia składa się z dziennego kremu,kremu na noc oraz kojącej maski i delikatnego peelingu enzymatycznego.

Rossatore Cream Blur Effect ratunkiem dla najbardziej wrażliwej skóry.

Wyjątkowa formuła oparta na wyselekcjonowanych składnikach aktywnych skutecznie zmniejsza nadreaktywność skóry, działa silnie przeciwzapalnie, zmniejsza teleangiektazje i wzmacnia naturalny płaszcz ochronny skóry! Dodatkowo, dzięki zastosowaniu technologii blur, która rozprasza światło Twoja skóra ma wyrównany koloryt i wygląda pięknie i zdrowo.

Rossatore Resurfacing Cream nocna odbudowa wrażliwej skóry.

Innowacyjne połączenie kwasów AHA, azeloglicyny i kwasu szikimowego doskonale łagodzi stany zapalne i podczas snu odbudowuje oraz wzmacnia barierę hydrolipidową naskórka. Dodatkowo delikatnie przyspiesza wymianę komórkową odsłaniając nowe, zdrowe komórki skóry.

Składniki aktywne

Doskonałe dobrane, przemyślane składy powodują, że produkty tej linii zarówno delikatne jak i bardzo skuteczne. Można w nich znaleźć:

  • Cytryniec chiński – który posiada silne właściwości przeciwzapalne, redukuje zaczerwienienie skóry, uelastycznia włókna białkowe, zapobiega czopowaniu i zamykaniu ujść gruczołów łojowych, działa silnie odżywczo.
  • Kompleks prorewitalizujący – to połączenie kwasu migdałowego, glikolowego, mlekowego, winowego, cytrynowego, szikimowego z azeloglicyną oraz bromeliną. Niskie stężenie kwasów w połączeniu z wysokim pH powoduje delikatne, drobnopłatkowe złuszczanie bez podrażnienia i zwiększonej tkliwości skóry.
  • Azeloglicyna –  nie powoduje podrażnienia, a co najważniejsze jest dobrze tolerowana przez osoby ze skórą bardzo wrażliwą i naczyniową. Działa silnie przeciwzapalnie i łagodząco oraz hamuje produkcję wolnych rodników.
  • Kwas szikimowy – wpływa na skład sebum oraz działa przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne. Skutecznie hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za zmiany trądzikowe. Ułatwia odblokowanie zaczopowanych ujść gruczołów łojowych, dzięki temu powoduje widoczne zmniejszenie się ilości grudek zapalnych oraz zapobiega dalszemu ich powstawaniu.
  • Bromelina – występuje naturalnie w ananasie. Zawarte w niej enzymy proteolityczne oprócz delikatnego działania złuszczającego posiadają również właściwości przyspieszające gojenie, przeciwzapalne i łagodzące. Enzymy te działają tylko na warstwę rogową naskórka dzięki czemu nie powodują podrażnienia i są odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej i naczyniowej skóry.

Rossatore Mask Home doskonałe ukojenie w domowym zaciszu.

Kremowa, delikatna maska do użytku kiedy tylko jest taka potrzeba. Doskonale łagodzi objawy neurogennego (wywołanego stresem) stanu zapalnego i rumienia skóry. Działą kojąco, ale przede wszystkim intensywnie wpływa na odbudowę bariery skóry, chroniąc ją przed zewnętrznymi agresorami.

Rossatore Peel Home enzymatyczne złuszczanie martwego naskórka.

Nawet najbardziej wrażliwe i delikatne skóry wymagają głębszego oczyszczania. Z pomocą tak problematycznej skórze przychodzi wyjątkowy peeling na bazie enzymów z grejfruta, które rozluźniają połączenia międzykomórkowymi przyspieszając wymianę komórkową. Dodatkowo regulują grubość warstwy rogowej, nawilżając i odżywiając skórę.

Nasze rekomendacje:

Dodaj komentarz